2024. április 16, kedd - Csongor

Hírek | Sport

Rasovszky aranyérmes, Betlehem olimpiai kvótás 10 kilométeren
2024. Február 04. 14:05, vasárnap |

Rasovszky Kristóf aranyérmet, Betlehem Dávid pedig hatodik helyével olimpiai kvótát szerzett a nyíltvízi úszók 10 kilométeres vasárnapi versenyében a dohai világbajnokságon.

Szoboszlai ismét a combját fájlalja, nem játszik az Arsenal ellen
2024. Február 04. 12:00, vasárnap |

Szoboszlai Dominik korábbi sérülésének helyén érzett ismét fájdalmat, ezért nem lép pályára vasárnap este a Liverpool Arsenal elleni mérkőzésén az angol labdarúgó-bajnokság 23. fordulójában.

Labdarúgó NB I - Eredmények és tabella
2024. Február 04. 06:00, vasárnap |

Győzelemmel kezdte az évet a labdarúgó OTP Bank Ligában a Ferencváros:

Kettőből kétszer a döntőben Gender Tamás Junior
2024. Február 02. 16:27, péntek |

Döntőbe kerülésekkel és kivételes helytállással kezdődött a 2024-es versenyszezon Gender Tamás Junior számára.

Szoboszlai gól a Premier League-ben
2024. Február 01. 07:14, csütörtök |

Fejjel talált be a magyar klasszis a Chelsea ellen.

A Serie B-n belül váltott klubot Nagy Ádám
2024. Január 31. 14:54, szerda |

A magyar labdarúgó-válogatott középpályása, Nagy Ádám a Pisától a szintén másodosztályú Speziához került kölcsönbe.

Csányi Sándor: az Eb után is Marco Rossi vezeti a válogatottat
2024. Január 29. 13:48, hétfő |

Csányi Sándor szerint a magyar labdarúgó-válogatott szövetségi kapitányának, Marco Rossinak a jövője a nyári Európa-bajnokságot követően is biztosított a nemzeti csapat élén.

Férfi kézilabda Eb - Franciaország tíz év után újra aranyérmes
2024. Január 29. 07:57, hétfő |

Az olimpiai címvédő Franciaország hosszabbítás után 33-31-re legyőzte a világbajnok Dániát a férfi kézilabda Európa-bajnokság vasárnapi döntőjében.

FiaSko Sportegyesület 2023-as évértékelője
2024. Január 27. 12:58, szombat |

Körkérdések, villáminterjúk ralipilótákkal.

EURO-2024 - Óriási volt a magyar érdeklődés a jegyekre, a szurkolók nagy többsége nem is vásárolhat
2024. Január 27. 06:00, szombat |

Hatalmas volt az érdeklődés a magyar szurkolók részéről a nyári Európa-bajnokság azon mérkőzéseinek belépőire, melyeken Marco Rossi tanítványai lépnek pályára.

A szlovénok legyőzésével ötödik lett a magyar válogatott
2024. Január 26. 19:03, péntek |

A magyar férfi kézilabda-válogatott fennállása legjobb Európa-bajnoki helyezését elérve ötödik lett az olimpiai kvalifikációs kontinenstornán, mivel péntek délután 23-22-re legyőzte Szlovéniát a kölni helyosztón.

Férfi kézilabda Eb - Vereség a franciáktól, az ötödik helyért játszhat a magyar válogatott
2024. Január 25. 06:00, csütörtök |

A magyar férfi kézilabda-válogatott az ötödik helyért játszhat az olimpiai kvalifikációs Európa-bajnokságon, mivel szerdán 35-32-re kikapott az ötkarikás címvédő Franciaországtól a középdöntő utolsó fordulójában Kölnben.