2024. április 17, szerda - Rudolf

Hírek | Sport

2012. Február 07. 07:52, kedd |

Eltiltották és elvették a sztár Tour de France-győzelmét

A nemzetközi Sportdöntőbíróság (CAS) vétkesnek találta Alberto Contadort, a Tour de France országúti kerékpáros körverseny háromszoros bajnokát.

2012. Február 06. 13:54, hétfő |

Ezüstérmes lett Detre Diána

A szörföző Detre Diána a második helyen végzett a márciusi világbajnokság helyszínén rendezett andalúziai bajnokságon.

2012. Február 06. 13:50, hétfő |

Szerb edző lesz Rátgéber segítője

Rátgéber László, a férfi kosárlabda-válogatott szövetségi kapitánya aláírta szerződését és kiválasztotta két segítőjét:

2012. Február 06. 07:56, hétfő |

Magyarország nyerte a csapatversenyt a hazai rendezésű kempo világbajnokságon

Magyarország győzelmével zárult a X. Juhász Ferenc Kempo Emlékverseny és Nyílt Kempo Világbajnokság, melyet Tökölön rendeztek a hétvégén. A csapatverseny második helyét Ukrajna, a harmadikat pedig Románia szerezte meg.

2012. Február 06. 07:54, hétfő |

Vacogó játékosok, félbeszakadt meccsek

Kritikán aluli rendezést hozott az asztaliteniszezők Európa TOP 12 bajnoksága.

2012. Február 05. 14:51, vasárnap |

Ma 90 éves Szepesi György

Összeállításunkban a legendás rádióriporterről beszél többek között Sepp Blatter, Grosics Gyula, Bölöni László, Sándor Károly, Vitray Tamás.

2012. Február 05. 07:44, vasárnap |

Magyar győzelem Luxemburgban

Kürthy Lajos győzött súlylökésben, Baji Balázs pedig 60 m gáton a második helyen végzett a Luxemburgban rendezett fedettpályás atlétikai versenyen.

2012. Február 05. 07:42, vasárnap |

Nyert a Győr a „visszavágón”

A Győr izgalmas végjátékban bravúros, 28-26-os győzelmet aratott az előző idényben finalista spanyol Itxako Navarra otthonában a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntős csoportjának nyitó fordulójában, szombaton.

2012. Február 04. 14:51, szombat |

Megmutatták a középkorú hölgyek

Bár a Győri Audi ETO csak szombaton rajtol a női kézilabda Bajnokok Ligája középdöntőjében, az 1. csoport nyitó mérkőzését már péntek este megrendezték, nem is akármilyen szereposztásban.

2012. Február 04. 14:47, szombat |

Őrülten készülnek a Super Bowlra

Az amerikai belbiztonsági minisztérium, a Secret Service, az FBI, a nemzeti gárda, a helyi rendőrség közös erőfeszítéssel készülnek a profi amerikaifutball-liga nagydöntője, a 46. Super Bowl biztosítására.

2012. Február 04. 07:58, szombat |

Hiába nyert a magyar válogatott

A magyar női teniszválogatott 2-1-re nyert pénteken a bosnyákok ellen a Fed Kupa euro-afrikai zónájának harmadik csoportmérkőzésén az izraeli Eilatban, de másodikként zárt a négyesben, így nem játszhat a feljutásért.

2012. Február 04. 07:56, szombat |

Hullámvölgyben az AV19, nyertek a Jegesmedvék

A Sapa Fehérvár AV19 csapata egygólos vereséget szenvedett Klagenfurtban pénteken az osztrák jégkorongliga (EBEL) középszakaszában.