2024. április 17, szerda - Rudolf

Hírek

Euro RX Held Zoltán szemével
2023. Május 09. 10:37, kedd | Sport

Held Zoltán, az elmúlt hétvégét a Nyirádi vörös katlanban töltötte a csapatával, és a versenyautójával, amit rallycrossra épített.

Benyó Máté minden szinten előlépett, jövőre csúcsra érne a Peugeottal
2022. November 29. 19:36, kedd | Sport

A Korda Racing egyik vezérpilótája ismét második helyen végzett a 2022-es Rallycross Magyar Bajnokság Supercar kategóriájában,

Korda Racing már a Rallycrossban is
2021. Május 08. 11:17, szombat | Sport

A rallysport, a motoros enduro és a motocross szakágak mellett az idei versenyszezonban a rallycross szakágban is saját csapatot indít a Korda Racing, három fiatal versenyzővel a magyar bajnoki futamokon.

Jöttünk, láttunk, győztünk!
2020. Október 22. 10:51, csütörtök | Sport

Kategóriagyőzelmet szerzett Nagy Benjámin az Euroaszfalt Országos Rallybajnokság ötödik futamán a Rabócsi Ringen.

Rallycross: Eddig 100 százalékosak vagyunk!
2020. Augusztus 12. 16:46, szerda | Sport

Győztes gumi taktikával Luigi nyerte a második versenyt is az új Hybrid rallycross sorozatban.

Rallycross: Remélem, nagyon jó csaták lesznek!
2020. Augusztus 05. 10:59, szerda | Sport

Túl van Nedecki Lackó 2020 első rallycross versenyén.

Rallycross: Szikrázó élmények
2020. Július 29. 05:00, szerda | Sport

Nagy Benivel készített interjút itt olvashatják 2020 első rallycross versenye után.

Világpremier a Magyar Rallycross bajnokságban
2020. Július 13. 18:34, hétfő | Sport

Magyar Aszfalt Rallycross bajnokság 1. futam Kakucs Ring, 2020.06.11-12.

Rallycross: World Premiere 2020
2020. Július 09. 14:39, csütörtök | Sport

Kedves versenyzők, szurkolók, sportbarátok!

Rallycross: Bronzos siker Greinbachban
2019. Szeptember 06. 20:08, péntek | Sport

Interjú Ifj. Nedecki Lászlóval az ausztriai Euroaszfalt Rallycross Bajnoki futam után, ahol az előkelő harmadik helyen ért célba a Junior kategóriában.

Rallycross: Pünkösdi vesszőfutás
2019. Június 26. 07:16, szerda | Sport

KisVadkutya László Pünkösdkor sem otthon malmozott, hanem a Rabócsi Ringen riogatta az ürgéket a rallycross pályán, ahol idén másodjára állt a rajtrácsra.

Népes indulóval rajtol az Euroaszfalt Rallycross Bajnoki Futam
2019. Május 14. 06:00, kedd | Sport

Az Euroaszfalt Rallycross Bajnoki Futam a Sun At Home Kupáért verseny rendezi meg május 18-án és 19-én a Kakucs Ring. Népes mezőny áll majd rajhoz.