2013. December 18. 16:15, szerda | Sport

Tizenhárom éves korában szerdán Egerben elhunyt Kun Zita, az egyik legreményteljesebb magyar atléta.

A kalapácsvető Gyurátz Réka a világ legjobb eredményével nyert az ifi ob-n
2013. Június 24. 05:00, hétfő | Sport

A világ legjobb korosztályos eredményével nyerte vasárnap a kalapácsvetést Gyurátz Réka az ifjúsági atlétikai országos bajnokságon, Zalaegerszegen.

Gyulai emlékverseny - Az IAAF kalapácsvető sorozatának állomása lesz Budapest
2013. Május 15. 11:51, szerda | Sport

A Nemzetközi Atlétikai Szövetség (IAAF) döntése alapján az idei Gyulai István Memorial - Atlétikai Magyar Nagydíj a kalapácsvetés nemzetközi versenysorozatának (Hammer Throw Challenge 2013) egyik állomása lesz.

Kővágó-ügy - A svájci legfelsőbb bíróságon folytatódik a vita
2013. Január 30. 09:46, szerda | Sport

Még nem ért véget Kővágó Zoltán ügye, ezért egyelőre kérdéses, hogy a doppingvétséggel vádolt diszkoszvetőnek vissza kell-e adnia a tavalyi Európa-bajnokságon szerzett bronzérmét.

2012. December 26. 05:00, szerda | Sport

Magyar ultramaratoni siker Mainzban

Zahorán Ádám nyerte a Mainzban rendezett 45 km-es ultramaratoni futóversenyt, míg édesapja, Zahorán János harmadik lett.

2012. Augusztus 26. 05:00, vasárnap | Sport

Pars Krisztián 81 méter feletti teljesítménnyel nyert Tapolcán

Az olimpiai bajnok Pars Krisztián idei harmadik legjobb eredményével, 81,28 méterrel diadalmaskodott a Tapolcán rendezett Csermák József kalapácsvető emlékversenyen.

2012. Augusztus 19. 15:31, vasárnap | Belföld

Gyulai István emlékverseny - Pars Krisztián egyéni csúcsot dobna

2012. Augusztus 17. 12:05, péntek | Sport

Carl Lewis augusztus végén Budapesten tart edzést

Budapestre érkezik Carl Lewis kilencszeres olimpiai bajnok amerikai atléta, aki a 27. Nike Budapest Félmaraton előtt, augusztus 29-én ingyenes edzést is tart majd.

2012. Július 24. 10:59, kedd | Sport

Magyar siker a stuttgarti 24 órás futóversenyen

Zahorán Ádám nyerte meg pályacsúccsal a Stuttgartban rendezett nemzetközi 24 órás futóversenyt.