Hírek
2011. Október 09. 14:41, vasárnap |
Sport
Forrás: MTI
Vettel újra megvédte világbajnoki címét

Sebastian Vettel, a Red Bull német pilótája harmadik lett a Forma-1-es Japán Nagydíjon, így négy futammal a zárás előtt behozhatatlan előnybe került, és megvédte világbajnoki címét.
A vasárnapi versenyt a brit Jenson Button (McLaren) nyerte, a spanyol Fernando Alonso (Ferrari) lett a második. A 24 éves és 98 napos Vettel, aki az idén eddig kilenc futamgyőzelmet könyvelhetett el, minden idők legfiatalabb kétszeres F1-es világbajnoka lett.
A címvédő, akinek a verseny előtt csak egy pont hiányzott az újabb sikeréhez, az élről rajtolt, de Buttonnak a viadal első harmada után sikerült megelőznie, majd Alonso is elébe került. (pr)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 13. 06:38, péntek | Sport
A Chelsea új idegenbeli mezét az Aranycsapat inspirálta
Az angol labdarúgó bajnokságban, a Premier League-ben szereplő Chelsea csütörtökön mutatta be új idegenbeli mezét, amelyet a legendás Aranycsapat szerelése ihletett.
2025. Június 12. 07:33, csütörtök | Sport
Győri-Lukács Viktória a szezon csapatában az EHF-nél
A Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC-t erősítő Győri-Lukács Viktória lett a női kézilabdaszezon legjobb jobbszélsője az európai szövetség (EHF) szavazásán.
2025. Június 11. 07:06, szerda | Sport
Cser-Palkovics András: Székesfehérvár ideiglenesen átveszi a Fehérvár FC-t
Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere kedden bejelentette, hogy a város ideiglenesen átveszi a labdarúgó NB I-ből kiesett Fehérvár FC-t, megmentve ezzel a megszűnéstől.
2025. Június 11. 07:00, szerda | Sport
Azeri-magyar - Szoboszlai szerint jó tanulópénz volt a két felkészülési meccs
A csapatkapitány Szoboszlai Dominik szerint a magyar válogatott mindkét felkészülési mérkőzése jó tanulópénz volt a világbajnoki selejtezősorozat megkezdése előtt.