Hírek
2022. Február 28. 11:02, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Vádat emelhetnek a vidrabőrt árusító nő ellen

A kaposvári rendőrök befejezték a nyomozást.
A Pest Megyei Kormányhivatal Országos Környezetvédelmi, Természetvédelmi és Hulladékgazdálkodási Főosztálya feljelentést tett ismeretlen tettes ellen, aki egy közösségi oldalon vidra preparátumot kínált eladására. A vidra Magyarországon fokozottan védett, természetvédelmi értéke negyedmillió forint. Az eljárás során a rendőrök azonosították a hirdetést feladó pécsi lakost, akit január 28-án Nagybajomban fogtak el, és természetkárosítás bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt hallgattak ki – közölte a rendőrség.
A Kaposvári Rendőrkapitányság a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az eljárás iratait a napokban vádemelési javaslattal küldte meg a Kaposvári Járási Ügyészség részére.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 10. 07:35, szerda | Belföld
Ennyit nőttek az árak a KSH szerint
2025. augusztusban a fogyasztói árak átlagosan 4,3 százalékkal haladták meg az egy évvel korábbiakat. Júliushoz viszonyítva átlagosan nem változtak az árak - jelentette kedden a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2025. Szeptember 10. 07:34, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország hosszú távú földgázvásárlási szerződést írt alá a Shell-lel
Magyarország hosszú távú földgázvásárlási szerződést ír alá a Shell energiaipari konszernnel, ami a már meglévő energiaforrások megőrzése mellett lehetővé fogja tenni újak bevonását is hazánk ellátásába
2025. Szeptember 10. 07:31, szerda | Belföld
Böröndi Gábor: Magyarországon zajlik a legösszetettebb katonai művelet, az Adaptive Hussars 2025
A NATO-tagállamok közül jelenleg Magyarországon zajlik a legnagyobb és legösszetettebb katonai művelet, az Adaptive Hussars 2025 (ADHU25) - mondta a Honvéd Vezérkar főnöke a Bács-Kiskun vármegyei Fajszon kedden.
2025. Szeptember 10. 07:00, szerda | Belföld
Rekordszámú e-rollerbaleset a nyári hónapokban – minden ötödik gyermek fejsérüléssel került a Bethesda Gyermekkórházba
A Bethesda Gyermekkórházban idén március és szeptember között 202 gyermeket kellett ellátni elektromos rollerrel összefüggő baleset miatt.