Városlista
2026. június 9, kedd - Félix

Hírek

2021. Január 26. 12:40, kedd | Belföld
Forrás: mti/illusztráció: pixabay

Üvegdarabok miatt sajtokat hívnak vissza a forgalomból

Üvegdarabok miatt sajtokat hívnak vissza a forgalomból

A Kőröstej Kft. elővigyázatosságból visszahívja a forgalmazásból egyes Kőrösi sajtkorong elnevezésű termékeit, mert üvegdarab lehet bennük - hívta fel a figyelmet a vállalat kedden.

A közlemény szerint a visszahívás a Kőrösi sajtkorong 1 kilogrammos, március 31-i, április 1-i, 11-i, 12-i, 13-i, 14-i és 15-i minőségmegőrzési idejű tételeit, valamint a 700 grammos, április 9-i minőségmegőrzési idejű Kőrösi sajtkorongot és a 700 grammos, április 19-i minőségmegőrzési idejű Füst ízű Kőrösi sajtkorongot érinti.

A visszahívás a Kőröstej Kft. egyéb termékeire nem vonatkozik.

A vállalat kéri, hogy ezeket a sajtokat a vásárlók ne fogyasszák el, semmisítsék meg vagy vigyék vissza az üzletbe, ahol a vételárat a minőségmegőrzési számsor ellenőrzése után visszatérítik.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 16:00, kedd | Belföld

Kapitány István teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel

Kapitány István a teljes miniszteri fizetését a Magyar Koraszülött és Újszülött Mentőalapítványnak ajánlja fel. A gazdasági és energetikai miniszter ezt hétfő este jelentette be a Facebook-oldalán.

2026. Június 09. 15:00, kedd | Belföld

Vitézy Dávid: újra elérhető a Vonatinfo webes felülete

Újra elérhető a teljesen nyilvános, regisztrációhoz nem kötött Vonatinfo - közölte Vitézy Dávid, közlekedési és beruházási miniszter a Facebook-oldalán hétfőn.

2026. Június 09. 14:00, kedd | Belföld

OGY - Magyar Péter: nem felejtjük el, mit tettek a védtelen gyermekek ellen

Nem fogjuk elfelejteni, amit az előző kormány tett a védtelen gyermekek ellen - jelentette ki Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés hétfői ülésén, napirend előtt.

2026. Június 09. 13:00, kedd | Belföld

Mecser Tamás az új országos rendőrfőkapitány

Mecser Tamás rendőr dandártábornokot bízza meg az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) vezetésével Magyar Péter miniszterelnök június 8-i hatállyal - tájékoztatta a Belügyminisztérium az MTI-t hétfőn.