Hírek
2017. Január 30. 18:45, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Tűz ütött ki a bácsborsódi szociális otthonban, többen füstmérgezést szenvedtek
Tűz ütött ki hétfő délután Bácsborsódon, a szociális otthonban, többen füstmérgezést szenvedtek - tájékoztatta a Bács-Kiskun Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-t.
Kovács Andrea elmondta: a szociális otthon egyik helyiségében keletkezett tüzet a helyi, a bajai és a nagybaracskai tűzoltóknak sikerült megfékezniük, az épület negyvenöt lakóját és gondozóikat kimenekítették. Égési sérülést senki nem szenvedett, hét embert füstmérgezéssel kórházba szállítottak.
A tűz okát vizsgálják.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
