Városlista
2025. április 26, szombat - Ervin

Hírek

2018. Április 04. 15:57, szerda | Sport
Forrás: mti

Több mint négymillió forintos büntetést osztott ki az MLSZ

Több mint négymillió forintos büntetést osztott ki az MLSZ

Több mint négymillió forint pénzbüntetést szabott ki a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága az OTP Bank Liga szombati, 24. fordulójában történtek miatt.

Az MLSZ honlapján szerdán megjelent határozat szerint az Újpest-Ferencváros rangadón a hazai klub megsértette a mérkőzésrendezéssel kapcsolatos szabályzati előírást, szurkolói jelentős mennyiségű pirotechnikai eszközt használtak, szidalmazták az ellenfelet, ezzel megbotránkoztató magatartást tanúsítottak, továbbá a lefújás után egy drukker a játéktérre rohant. Az Újpest FC-t mindezért kétmillió forintra büntették.

A Ferencváros szurkolói ugyancsak jelentős mennyiségű pirotechnikai eszközt használtak, szidalmazták az ellenfelet és más sportszervezetet, ezért 1,5 millió forintot kell fizetnie a klubnak.

Szurkolóinak megbotránkoztató magatartásáért a Haladást, a Debrecent, a Videotont és a Diósgyőrt is 150 ezer forintra büntették.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Április 25. 18:45, péntek | Sport

Dobogós évkezdés a Red Bull Ringen!

Végre elindult az idei szezon is, erős év elé néznek a Kermor Motorsport versenyzői. Histo Cup szezonnyitó verseny 2025.

2025. Április 25. 18:39, péntek | Sport

Beni és Ákos a Slovak Karting Centerben

A CEE második fordulóján Vida Beni és Madaras Ákos képviselte a Kermor Motorsportot.

2025. Április 24. 07:39, csütörtök | Sport

Férfi kézilabda BL - A Veszprém döntetlent játszott a negyeddöntő első meccsén

A Veszprém 26-26-os döntetlent játszott a német SC Magdeburg otthonában a férfi kézilabda Bajnokok Ligája negyeddöntőjének szerdai, első mérkőzésén.

2025. Április 24. 07:37, csütörtök | Sport

MOL Magyar Kupa - Az örökrangadó megnyerésével ismét az FTC lesz a Paks döntős ellenfele

A Ferencváros hátrányból fordítva 3-1-re legyőzte a vendég MTK Budapestet a labdarúgó MOL Magyar Kupa szerdai elődöntőjében, így ismét a zöld-fehérek lesznek a címvédő Paks ellenfelei a fináléban.