Hírek
2021. November 01. 11:27, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Több mint 150 koronavírus-beteg halt meg, megjöttek a friss adatok
Meghalt 152 többségében idős, krónikus beteg és 11 211 új fertőzöttet találtak az elmúlt három napon - közölte hétvégi összesítőjében a koronavirus.gov.hu hétfőn.
A kormányzati portál szerint ezzel a járvány kezdete óta összesen 874 630 főre nőtt a beazonosított fertőzöttek száma, az elhunytaké pedig 30 881-re emelkedett.
Jelenleg 2605 koronavírusos beteget ápolnak kórházban, közülük 299-en vannak lélegeztetőgépen. Az aktív fertőzöttek száma 43 542.
A beoltottak száma jelenleg összesen 5 955 207 fő, közülük 5 736 378 fő megkapta a második oltást, 1 millió 221 ezer pedig a harmadikat is.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon
A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.
2026. Június 08. 09:00, hétfő | Belföld
A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat
A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter vasárnap.
2026. Június 08. 07:03, hétfő | Belföld
Szimpátiatüntetést tartottak a lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett Budapesten
Szimpátiatüntetést tartottak a Magyar Péter miniszterelnök által lemondásra felszólított közjogi méltóságok és állami intézményvezetők mellett vasárnap Budapesten, a Sándor-palotánál.
2026. Június 07. 16:00, vasárnap | Belföld
Munkaerőhiánytól tartanak a vendégmunkások alkalmazásának szigorítása kapcsán
A gazdaság növekedési kilátásainak romlásától tartanak szakmai szervezetek a vendégmunkások munkavállalási lehetőségeinek szigorítása miatt
