Városlista
2025. június 13, péntek - Antal, Anett

Hírek

2012. Február 29. 14:19, szerda | Sport
Forrás: Nemzeti Sport Online

Tenisz: Arn Gréta nem bírt Gallovits-Hall Edinával Acapulcóban

Tenisz: Arn Gréta nem bírt Gallovits-Hall Edinával Acapulcóban

A múlt heti monterreyi tornán elődöntőig jutó Arn Gréta az acapulcói verseny első fordulójában a romániai Gallovits-Hall Edinával csapott össze, és két játszmában elveszítette a mérkőzést.

Az első szettet a román színekben versenyző, temesvári születésű játékos nyerte meg, akinek a meccs ezen szakaszában hat bréklabdája volt, amiből kettőt használt ki, először 2:2-nél. Ezt követően Arn egyszer még visszabrékelt, de végül 7:5-re elbukta a játszmát.

A második játszma is hasonlóképpen alakult: Gallovits-Hall Edinának három bréklabda is elég volt ahhoz, hogy kétszer is elvegye Arn adogatójátékát, míg a magyar játékos csak egyszer tudta brékelni ellenfelét, így a második szettet is 7:5-re elveszítette, ezzel pedig búcsúzott a viadaltól.

Akárcsak Babos Tímea magyar idő szerint tegnap késő este, aki a cseh Eva Birnerovával az oldalán két szettben, 6:3, 6:1-es vereséget szenvedett a torna párosversenyének első fordulójában a román Irina-Camelia Begu és a francia Alize Cornet alkotta duótól.

Egyesben Czink Melinda már tegnap biztosította a helyét a 2. fordulóban, ellenfele a Gisela Dulko visszalépése nyomán induló spanyol Estrella Cabeza-Candela lesz, aki honfitársát, Lourdes Domínguez-Linót búcsúztatta az első fordulóban. Párosban pedig Marosi Katalin maradt állva a magyarok közül. Mindkét játékos magyar idő szerint ma este lép pályára.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 13. 06:38, péntek | Sport

A Chelsea új idegenbeli mezét az Aranycsapat inspirálta

Az angol labdarúgó bajnokságban, a Premier League-ben szereplő Chelsea csütörtökön mutatta be új idegenbeli mezét, amelyet a legendás Aranycsapat szerelése ihletett.

2025. Június 12. 07:33, csütörtök | Sport

Győri-Lukács Viktória a szezon csapatában az EHF-nél

A Bajnokok Ligája-címvédő Győri Audi ETO KC-t erősítő Győri-Lukács Viktória lett a női kézilabdaszezon legjobb jobbszélsője az európai szövetség (EHF) szavazásán.

2025. Június 11. 07:06, szerda | Sport

Cser-Palkovics András: Székesfehérvár ideiglenesen átveszi a Fehérvár FC-t

Cser-Palkovics András, Székesfehérvár polgármestere kedden bejelentette, hogy a város ideiglenesen átveszi a labdarúgó NB I-ből kiesett Fehérvár FC-t, megmentve ezzel a megszűnéstől.

2025. Június 11. 07:00, szerda | Sport

Azeri-magyar - Szoboszlai szerint jó tanulópénz volt a két felkészülési meccs

A csapatkapitány Szoboszlai Dominik szerint a magyar válogatott mindkét felkészülési mérkőzése jó tanulópénz volt a világbajnoki selejtezősorozat megkezdése előtt.