Városlista
2025. július 27, vasárnap - Olga

Hírek

2020. December 04. 18:08, péntek | Belföld
Forrás: mti

Szexshopot rabolt ki egy férfi Nyíregyházán

Szexshopot rabolt ki egy férfi Nyíregyházán

Letartóztatta a Nyíregyházi Járásbíróság pénteken azt a férfit, aki késsel rabolt ki egy szexshopot Nyíregyházán.

Resán Dalma, a Nyíregyházi Törvényszék sajtószóvivője az MTI-hez eljutatott közleményében azt írta, a gyanúsított 2020. november 27-én ment be az erotikus árucikkeket árusító üzletbe, ahol egy tíz centiméter pengehosszúságú késsel a bevételt követelte az eladónőtől.

A megrémült nő odaadta az aznapi ötvenezer forintos bevételt. Közben a férfi a kezében lévő késsel végig követte a nőt, majd az átadott pénzzel együtt kiment a boltból - ismertette a szóvivő.

Resán Dalma megjegyezte, a gyanúsított már több alkalommal volt büntetve lopás miatt.

A végzés a gyanúsított és védőjének fellebbezése miatt nem jogerős.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 27. 09:09, vasárnap | Belföld

MÁV: felsővezeték-szakadás miatt hosszabb a menetidő a győri fővonalon

Letörött a Budapestről Bécsbe tartó Semmelweis EC mozdonyának áramszedője, a vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével szállítják át másik vonatra.

2025. Július 27. 09:08, vasárnap | Belföld

Vihar - Heves zivatarok is lehetnek ma az országban

2025. Július 26. 10:01, szombat | Belföld

A Meta beszünteti a politikai hirdetéseket az EU-ban az uniós szabályozás miatt

A többek között a Facebook és az Instagram platformokat üzemeltető META, pénteken bejelentette, hogy októbertől beszünteti a politikai, választási és társadalmi témájú hirdetéseket az Európai Unióban.

2025. Július 26. 09:58, szombat | Belföld

Visit Hungary: már több mint 10 millió turista érkezett az országba

Idén július 23-án lépte túl a vendégek száma a 10 milliót, már most Magyarország népességét meghaladó vendégforgalmat bonyolított a turisztikai szektor - közölte a Visit Hungary az MTI-vel pénteken.