Hírek
2011. December 15. 13:22, csütörtök |
Bulvár
Forrás: Story Online
Schiffer zabibaba! Nem a férje a lánya apja

Egy orosz üzletember azt állítja, Claudia Schiffer kislánya tőle van, és nem a modell férjétől. A férfi bíróságon akarja bizonyítani az igazát.
Alekszander Gavrilov elmondása szerint, ő és a modell négy felejthetetlenül szenvedélyes éjszakát töltöttek együtt Moszkvában, miután az interneten megismerkedtek. A német magazinok úgy tudják, hogy a férfi az orosz bírósághoz fordult és apasági tesztet követel, mivel szerinte ő az apja a tavaly májusban született kis Cosima Violetnek. "Szeretném kivenni a részem a gyerek felnevelésében." - nyilatkozta Gavrilov.
A negyvenegy éves modell és a férje, Matthew Vaughn "teljes hazugságnak" nevezte a sztorit, de az orosz üzletember kitart az állítása mellett. Érdekes amúgy, hogy nemrég még éppen Schiffer férje került reflektorfénybe, miután egész Hollywood arról beszélt: Vaughn az apja az egyik feltörekvő színésznő, January Jones kisfiának.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 29. 07:46, kedd | Bulvár
Söréttel lőttek meg ismeretlen elkövetők egy kerecsensólymot a Hortobágyon
2025. Július 28. 07:55, hétfő | Bulvár
Ismét Magyarországon tartják a guppi tenyésztők Európa bajnokságát és kiállítását
2025. Július 27. 09:06, vasárnap | Bulvár
Elsőbálozó lányok lettek a 200. balatonfüredi Anna-bál szépei
A budapesti Szabó Laura lett a 200. Anna-bál szépe, első udvarhölgye a balatonfüredi Windisch Laura, második udvarhölgye pedig a szintén balatonfüredi Zsoldos Laura lett, mindhárman elsőbálozók.
2025. Július 26. 10:05, szombat | Bulvár
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő tiszteletére
A Magyar Posta tematikus személyes bélyeget bocsátott ki Buzánszky Jenő születésének 100. évfordulója alkalmából.