Hírek
2018. Március 16. 11:10, péntek |
Belföld
Forrás: police.hu
Rendőrségi felvezetéssel mehetett szülni egy nő
Rendezvényt biztosító rendőröktől kért segítséget egy apa, mivel feleségénél beindult a szülés.
Egy férfi Budapesten a VIII. kerületben a Bródy Sándor utcában lépett oda a biztosításban résztvevő rendőrökhöz március 15-én 17 órakor, hogy segítséget kérjen, mivel feleségénél beindult a szülés és a rendezvény miatt az autójukkal nem tudnak időben a kórházba eljutni.
A BRFK Közlekedésrendészeti Főosztály motoros járőrei megkülönböztető jelzés használatával biztonságosan felvezették a házaspárt a kórházig.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
2026. Január 26. 07:01, hétfő | Belföld
Enyhe, de borult, párás idő várható a jövő héten, többször kell csapadékra készülni
Jellemzően borult, párás, többfelé ködös idő várható a jövő héten és többször kell csapadékra - esőre, ónos szitálásra - is számítani, a szél olykor élénk, erős lesz.
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
