Városlista
2026. június 9, kedd - Félix

Hírek

2017. Május 26. 13:24, péntek | Belföld
Forrás: mti/fotó: illusztráció

Rendőrök ellen nyomoznak kábítószer birtoklása miatt

Rendőrök ellen nyomoznak kábítószer birtoklása miatt

Nyomozás indult két rendőr ellen kábítószer birtoklása miatt - erősítette meg a Fővárosi Főügyészség pénteken az MTI-nek a 24.hu portál információját.

Bagoly Bettina, a főügyészség szóvivője azt közölte: az ügyben még május 18-án rendelt el nyomozást a Budapesti Nyomozó Ügyészség. A két, szolgálaton kívüli rendőrrel szemben a XI. kerületben intézkedtek, a szolgálati helyükkel kapcsolatban azonban a szóvivő nem kívánt bővebb tájékoztatást adni.

Hozzátette, a most indult nyomozás ügyében további részleteket nem áll módjukban megosztani a nyilvánossággal.

A 24.hu információi szerint azt még vizsgálják, hogy a két, szolgálaton kívüli rendőr fogyasztott-e a szerből.

A Budapesti Rendőr-főkapitányság az MTI megkeresésére azt közölte: az eljárás alá vont emberek már nem rendőrök, szolgálati viszonyuk megszűnt.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld

Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében

Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.

2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld

OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament

A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.

2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld

Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon

A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.

2026. Június 08. 09:00, hétfő | Belföld

A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat

A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter vasárnap.