Hírek
2020. Július 18. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: mti/illusztráció: police.hu
Őrizetbe vették a forgalommal szemben haladó, háromszor is ittasan vezető férfit
Őrizetbe vették a rendőrök azt a férfit, aki a forgalommal szemben hajtott fel a székesfehérvári elkerülő útra, majd néhány napon belül három alkalommal ittasan vezetett Fejér megyében
- közölte a Fejér Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon. Azt írták: a 63 éves sárszentmihályi férfi hétfő délután fél négy előtt személygépkocsijával a 7-es és a 8-as főutak közös elkerülő szakaszának jobb pályatestjén a forgalommal szemben, a belső sávban haladt Székesfehérvár felől a 63-as számú főút felé.
Tettével a szabályosan közlekedő járművekben utazók életét és testi épségét veszélyeztető sofőrt egy nappal később, késő este a 63-as főúton, majd csütörtök délelőtt Nádasdladány közelében, este pedig Sárszentmihálynál is ittas járművezetés miatt állították elő a rendőrök.
A rendőrség tájékoztatása szerint a férfit közúti veszélyeztetés, valamint háromrendbeli ittas állapotban elkövetett járművezetés miatt őrizetbe vették és kezdeményezték letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 12. 14:00, csütörtök | Belföld
Steiner Attila: a kormány vizsgálja az üzemanyag forgalmazók javaslatát
2026. Március 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Rogán szerint nem akarják befolyásolni a magyar választást az oroszok
Szerinte kamu az egész.
2026. Március 12. 07:21, csütörtök | Belföld
NAV: hétfőig lehet kérni az szja-bevallási tervezetek postázását
Még öt napig, március 16-ig kérhetik az szja-bevallási tervezetek postázását azok, akik nem rendelkeznek elektronikus elérhetőséggel - hívta fel a figyelmet szerdán a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV).
