Hírek
2017. Október 06. 18:43, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Októbertől több havi részszámlát küld ki egy borítékban a Nemzeti Közművek
A Nemzeti Közművek földgázszolgáltatója októbertől egy borítékban egyszerre akár több havi részszámlát küld ki az éves elszámolásban fogyasztóknak különböző esedékes befizetési határidőkkel
- közölte az NKM Nemzeti Közművek Zrt. pénteken az MTI-vel. A számlák értéke, befizetési határideje változatlan marad, a fogyasztók az aktuális számlát a csekkek jobb felső sarkában lévő sorszámmal tudja beazonosítani - hívja fel a figyelmet a társaság közleményében.
Az éves elszámoló számla továbbra is külön érkezik majd.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 27. 14:00, szombat | Belföld
Magyar Péter: Magyarországon kiemelkedően magas az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
Magyarországon kiemelkedően magas, 70-75 százalék körüli az eurózónához való csatlakozás támogatottsága
2026. Június 27. 11:00, szombat | Belföld
Tanács Zoltán: a robotika elképesztő sebességű iparág
A robotika elképesztő sebességű iparág - hangoztatta Tanács Zoltán tudományos és technológiai miniszter pénteken Győrben
2026. Június 26. 19:00, péntek | Belföld
Budapestre utazik az egyenlőségért felelős EU-biztos, részt vesz a Pride-felvonuláson is
Budapestre utazik pénteken Hadja Lahbib, az Európai Bizottság egyenlőségért felelős biztosa
2026. Június 26. 10:00, péntek | Belföld
V4 csúcs - Ruszin-Szendi Romulusz: a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él
\"Azt tudom önöknek jelenteni, hogy a V4 védelmi miniszteri együttműködés újra él\" -
