Hírek
2014. Július 31. 16:00, csütörtök |
				Belföld				
Forrás: MTI
				
				Október 16-án mutatják be Török Ferenc új filmjét
 
				Október 16-án kerül a magyar mozikba Török Ferenc új filmje, a három álmait kergető fiatal budapesti találkozásáról szóló meseszerű, szuperromantikus Senki szigete - közölte a forgalmazó csütörtökön az MTI-vel.
A Moszkva tér rendezőjének új filmje egy esküvőjéről megszökött menyasszony, egy távoli, rejtélyes szigetre vágyó taxis lány és egy kallódó, nőcsábász kosaras fiú mindhármuk életét megváltoztató, véletlen találkozásáról szól. A fiatalok meseszerű hétköznapjaiban sok a váratlan fordulat és a szerelmi zűrzavar, van maffia, titokzatos klub, sejtelmes énekesnő és rengeteg ananász - adott ízelítőt a film hangvételéből közleményében A Company Hungary Kft.
A fiatalokról szóló abszurd mese, amely a mindannyiunkban élő elvágyódás örök témáját járja körül, Szekér András (Ópium, A nagy füzet) forgatókönyvéből készült. A szökött menyasszonyt Jakab Juli (Nekem Budapest), a vad taxisofőrt Bánfalvi Eszter (Isztambul, A zöld sárkány gyermekei), a kosaras fiút Mohai Tamás (Szabadság különjárat) alakítja.
Török Ferenc ötödik nagyjátékfilmjének további szerepeiben Keresztes Tamást, Margitai Ágit, Schell Juditot, Stohl Andrást és Thuróczy Szabolcsot láthatják a nézők.
A Senki szigete operatőre Szecsanov Martin, producere Sándor Pál. Az országosan 20-25 moziban bemutatandó filmet a Film Street Kft. gyártotta a Magyar Nemzeti Filmalap 236 millió forintos támogatásával.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 31. 08:05, péntek | Belföld
Nagy Márton: a gazdasági növekedés az idei évben 0,5 és 1 százalék között alakul
2025. Október 31. 08:04, péntek | Belföld
Orbán Viktor: lesz 14. havi nyugdíj
Lesz 14. havi nyugdíj - jelentette be Orbán Viktor kormányfő csütörtök este a Facebook-oldalán.
2025. Október 30. 07:34, csütörtök | Belföld
Miniszteri biztos: országszerte folyik a vasútállomások felújítása
2025. Október 30. 07:29, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: megindítjuk a háborúellenes országjárást
Megindítjuk a háborúellenes országjárást - erről posztolt Orbán Viktor miniszterelnök szerdán a Facebook-oldalán.
