Hírek
2022. Június 06. 11:10, hétfő |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Nő támadt nőkre, erőszakkal akart rabolni
Perceken belül elfogták a feltételezett elkövetőt az angyalföldi rendőrök.
A gyanú szerint egy nő május 31-én, 8 óra után néhány perccel Budapest XIII. kerületében, a Hollán Ernő utcában megtámadott egy arra sétáló asszonyt, akinek a napszemüvegét akarta erőszakkal elvenni. Rövid dulakodás után a támadó otthagyta kiszemelt áldozatát, és egy másik járókelőhöz lépett. Ennek a nőnek a haját húzta, megpróbálta a telefonját és tárcáját kitépni a kezéből, azonban itt sem járt sikerrel – közölte a rendőrség.
Kifejtve, hogy egyik megtámadott nő sem sérült meg. Az angyalföldi rendőrök a bejelentést követő tíz percen belül elfogták a feltételezett elkövetőt.
A 31 éves T. Virágot a nyomozók rablás bűntett kísérlet megalapozott gyanújával hallgatták ki, majd őrizetbe vették.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 24. 08:09, szombat | Belföld
KSH: novemberben a bruttó átlagkereset 756 400 forint volt
2025 novemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 756 400, a nettó átlagkereset 525 900 forint volt.
2026. Január 24. 08:08, szombat | Belföld
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten pénteken.
2026. Január 24. 08:05, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
Megnyílt a Konfuciusz Intézet a győri Széchenyi István Egyetemen is, ami demonstrálja, hogy Európával ellentétben Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
