Hírek
2021. Október 07. 18:09, csütörtök |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Nem mindennapi magyarázatot adott tettére a dühöngő rongáló
Nem mindennapi magyarázatot adott tettére a komáromi nyomozóknak a gyanúsított.
Egy közlekedési tábla tartó oszlopát törte ki a helyéről egy férfi Almásfüzitőn október 5-én délelőtt. K. S. egy elsőbbségadás kötelező és egy kijelölt gyalogos-átkelőhely táblát fordított ki a helyéről, majd a járdára helyezte azt – közölte a rendőrség.
A rendőröket arra járók értesítették az esetről, akik még aznap elfogták a 41 éves férfit.
Kihallgatása során beismerte tettét. Elmondta, hogy az esetet megelőzően az élettársa levitte a szemetet, és beütötte a fejét a kuka mellett lévő közlekedési táblába. Hazaérve elmesélte ezt párjának, aki dühében lement, és kitépte a helyéről a szemetes mellett lévő tartó oszlopot.
A férfi ellen közúti közlekedés biztonsága elleni bűntett elkövetése miatt indult eljárás.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld
Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését
A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly
2026. Január 26. 07:01, hétfő | Belföld
Enyhe, de borult, párás idő várható a jövő héten, többször kell csapadékra készülni
Jellemzően borult, párás, többfelé ködös idő várható a jövő héten és többször kell csapadékra - esőre, ónos szitálásra - is számítani, a szél olykor élénk, erős lesz.
2026. Január 25. 08:39, vasárnap | Belföld
Az ötös lottó nyerőszámai és nyereményei
A Szerencsejáték Zrt. tájékoztatása szerint a 4. héten megtartott ötös lottó és Joker számsorsoláson a következő számokat húzták ki:
2026. Január 25. 08:38, vasárnap | Belföld
Szijjártó Péter szerint az ukrán kormány Tisza néven indul a magyar parlamenti választáson
Az ukrán kormány is elindul a magyar parlamenti választáson a Tisza Párt nevében, így az április 12-i szavazás tétje, hogy Ukrajna vagy Magyarország
