Hírek
2025. Május 02. 09:50, péntek |
Sport
Forrás: MTI
MOL Magyar Kupa - Hétfőn indul a jegyértékesítés a fináléra
Hétfőn 10 órától kezdődik a jegyértékesítés a labdarúgó MOL Magyar Kupa május 14-i fináléjára, amelyben a tavalyi évhez hasonlóan a Ferencváros és a címvédő Paks találkozik a Puskás Arénában.
A magyar szövetség (MLSZ) honlapjának csütörtöki tájékoztatása szerint az idén megújult jegyértékesítési rendszerben lehet megvásárolni a belépőket a meccsjegy.mlsz.hu oldalon, illetve a Szurkolói Klub alkalmazásában. A vásárláshoz alapszintű regisztráció szükséges, egy felhasználó egy tranzakciót hajthat végre, melynek során legfeljebb négy jegyet vehet meg, ezek közül egynek a saját nevére kell szólnia.
A Ferencváros drukkerei számára a Dózsa György út felőli oldalon a 126-138, a 227-238 és a 327-338 szektorokat, míg a Paks szurkolóinak a Stefánia út felőli oldalon a 101-113, a 203-214 és a 303-306 szektorokat jelölték ki. A jegyekhez csak interneten lehet hozzájutni, a helyszínen nem lesz jegyértékesítés.
A belépők négy különböző kategóriában, 3000 és 6000 forint közötti összegbe kerülnek.
A május 14-i találkozó 19 órakor kezdődik, a kapunyitás két órával korábban lesz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 26. 07:00, hétfő | Sport
A Győr több mint húsz év után nyert az FTC vendégeként
Az őszi bajnok Győr hátrányból fordítva 3-1-re győzött a címvédő Ferencváros vendégeként a labdarúgó Fizz Liga 19. fordulójának vasárnap esti rangadóján.
2026. Január 26. 06:59, hétfő | Sport
Férfi vízilabda Eb - Ezüstérmes a magyar válogatott
Ezüstérmesként zárt a magyar válogatott a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokságon, Varga Zsolt együttese a vasárnapi döntőben 10-7-e vereséget szenvedett a házigazda és olimpiai bajnok szerb csapattól.
2026. Január 25. 08:41, vasárnap | Sport
Premier League - Szoboszlai gólt szerzett, Tóth debütált, kikapott a Liverpool a Bournemouth-tól
2026. Január 25. 08:37, vasárnap | Sport
Futsal Eb - Sporttörténeti győzelemmel kezdett a magyar válogatott
A magyar válogatott első mérkőzésén 4-2-re legyőzte Lengyelországot szombaton, a lett-litván-szlovén közös rendezésű futsal Európa-bajnokságon.
