Hírek
2021. Október 30. 16:17, szombat |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Minden eddiginél többen pályáztak a Magyarország 365 fotópályázatra
Lezárult az idei Magyarország 365 fotópályázat és új rekordot döntött: 6500 pályázó csaknem 37 ezer képet küldött be - közölte a Kormányzati Tájékoztatási Központ (KTK) szombaton az MTI-vel.
Dömötör Csaba, a Miniszterelnöki Kabinetiroda parlamenti államtitkára a közleményben azt írta, hogy a szakmai zsűri már meg is kezdte a pályázatok értékelését.
A tájékoztatás szerint három kategóriában lehetett pályázni: természet és táj, épített és tárgyi örökség, életképek. A zsűri mindhárom kategóriában értékes díjakat oszt ki, a legjobb alkotások közönségszavazáson is részt vesznek - tették hozzá.
A díjátadó várhatóan decemberben lesz és album is készül, benne 365 képpel, amelyek "mind azt bizonyítják, hogy jó helyen, szép országban élünk" - tartalmazza a közlemény.
Dömötör Csaba szerint a kiemelt érdeklődés azt jelzi, hogy a Magyarország 365 fotópályázat ismert és elismert kezdeményezéssé vált.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik
2026. Június 11. 08:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: rendkívüli forrásokat kapnak a kórházak a klímaberendezések javítására
2026. Június 11. 07:27, csütörtök | Belföld
Kapitány István: júniusban 500 milliárd forintos keretben megnyílnak az energetikai uniós pályázatok
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
