Városlista
2025. július 28, hétfő - Szabolcs

Hírek

2019. Szeptember 08. 13:34, vasárnap | Belföld
Forrás: police.hu

Mentősökre támadt egy ittas 74 éves férfi

Mentősökre támadt egy ittas 74 éves férfi

A bonyhádi rendőrök befejezték annak az ügynek a vizsgálatát, melyet egy 74 éves férfi ellen indítottak közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

A mentőszolgálat munkatársai kértek segítséget július 6-án kora este a rendőröktől, mert egy 74 éves férfi kórházba szállítása közben agresszívvá vált, és a mentőautó egyik ablakát rugdosni kezdte. Az erősen ittas férfit a mentőápoló és a gépkocsi vezetője is igyekezett megnyugtatni, azonban az elkövető mindkét mentőst – egyiket fejen, másikat vállon – megrúgta, akik könnyű sérüléseket szenvedtek.

Az eset kapcsán a Bonyhádi Rendőrkapitányságon indítottak büntetőeljárást. A férfit gyanúsítottként hallgatták ki kétrendbeli közfeladatot ellátó személy elleni erőszak bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt, aki kihallgatása során elmondta, hogy ittas volt, és az esetről semmire nem emlékszik.

A bonyhádi rendőrök a szükséges eljárási cselekményeket elvégezték, és az ügyben keletkezett iratokat megküldték az illetékes ügyészségnek.

Címkék: Bonyhád, mentő, rendőr

Ezek érdekelhetnek még

2025. Július 28. 20:31, hétfő | Belföld

Mandoki Soulmates - 50 ÉV SZABADSÁGVÁGY MEGAKONCERT

A Lánchídnál kapták lencsevégre a három barátot Leslie Mandokit, Csupó Gábort és Szűcs Lászlót, amint ötven év után újra együtt álltak azon a titkos helyen, ahol egykor életük legnagyobb döntését hozták meg.

2025. Július 28. 07:53, hétfő | Belföld

Magyar helikopter indult Bulgáriába az erdőtüzek elleni küzdelem támogatására

A Magyar Honvédség (MH) egyik H225M helikoptere indult Bulgáriába, hogy segítsen az ottani erdőtüzek megfékezésében.

2025. Július 28. 07:52, hétfő | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország nagy nyertese a Kínával való gazdasági együttműködésnek

Magyarország nagy nyertese a Kínával való gazdasági kapcsolatoknak, hazánk kiváló példa arra, hogy menyit is lehet profitálni a keleti és a nyugati vállalatok közötti kulturált, civilizált együttműködésből

2025. Július 27. 09:09, vasárnap | Belföld

MÁV: felsővezeték-szakadás miatt hosszabb a menetidő a győri fővonalon

Letörött a Budapestről Bécsbe tartó Semmelweis EC mozdonyának áramszedője, a vonat utasait a katasztrófavédelem segítségével szállítják át másik vonatra.