Hírek
2012. Május 10. 14:23, csütörtök |
Bulvár
Forrás: Story Online
Mellet villantott a magyar botrányhősnő
VV Éva ezúttal a Dopeman TV-nek nyilatkozott, meglehetősen furcsa állapotban. Egyesek szerint ezúttal is piás volt, ezért eredt meg a nyelve. Ráadásul villantott is.
Az egykori valóságshow-hős, akit ma már inkább botrányhősként emlegetnek Dopeman kamerái előtt idegesítette fel magát. Olyan hévvel magyarázott, hogy bizony kicsit többet mutatott meg a kebleiből, mint amennyit szeretett volna.
De nem ez volt az egyetlen probléma a szereplésével. Láthatóan most sem volt már szomjas, azt viszont kikérte magának, hogy alkoholista lenne. Azt mondta, nem piál többet, mint mások, csupán boldogtalan, mert minden barátnője elhagyta, a nagymamája pedig szívinfarktust kapott.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 20. 10:03, szombat | Bulvár
Rómában fizetős lesz a Trevi-kút február elsejétől
Két eurós jegyet kell fizetni a Trevi-kúthoz látogató olasz és külföldi turistáknak február elsejétől - jelentette be Roberto Gualtieri római főpolgármester pénteken.
2025. December 20. 09:59, szombat | Bulvár
Számos ismert közéleti személyiség és politikus neve is feltűnik a pénteken nyilvánosságra hozott Epstein-aktákban
Számos ismert közéleti személyiség és politikus neve is feltűnik az amerikai igazságügyi minisztérium által a törvény által megszabott határidőben pénteken nyilvánosságra hozott Epstein-aktákban.
2025. December 18. 07:38, csütörtök | Bulvár
Sean Paul 2026 májusában a Budapest Parkban ad koncertet
Sean Paul jamaicai előadó 2026. május 17-én először lép fel Budapesten, a Budapest Parkban – közölték a szervezők az MTI-vel.
2025. December 17. 07:52, szerda | Bulvár
HUN-REN: ökológiai szempontból jobb a valódi fenyőfa, mint a műfenyő
Ökológiai szempontból jobb valódi fenyőfát vásárolni karácsonyra, mint műfenyőt - hívja fel a figyelmet Aszalós Réka, a Magyar Kutatási Hálózat (HUN-REN) Ökológiai Kutatóközpontjának tudományos munkatársa.
