Hírek
2021. Április 15. 08:54, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Megkéselte az anyját egy gyöngyösi férfi
Késsel megsebesítette édesanyját és egy másik rokonát egy fiatal férfi Gyöngyösön, a helyi rendőrök elfogták és őrizetbe vették - közölte a Heves Megyei Rendőr-főkapitányság szerdán az MTI-vel.
Azt írták, a 19 éves fiatal még kedd délután pénzt követelt az édesanyjától, aki ezt megtagadta. Emiatt a fiú egy késsel megsebesítette az anyját és az ott lévő másik rokonát is, utóbbi az elsődleges orvosi szakvélemény szerint életveszélyes sérüléseket szenvedett.
Ezt követően a férfi elvette anyja mobiltelefonját és elhagyta a gyöngyösi lakást, ám a helyi rendőrök rövid időn belül elfogták.
A Heves Megyei Rendőr-főkapitányság rablás és életveszélyt okozó testi sértés gyanúja miatt őrizetbe vette a férfit, és kezdeményezte a letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 12. 07:29, péntek | Belföld
Szijjártó Péter szerint Magyarország óriási versenyelőnnyel bír majd az ukrajnai háborút követő időszakban
2025. December 12. 07:26, péntek | Belföld
A köztársasági elnök is megszólalt a Szőlő utcai ügyben
2025. December 11. 06:53, csütörtök | Belföld
Nébih: ismét megjelentek a tűzifacsalók
2025. December 11. 05:00, csütörtök | Belföld
Szőlő utcai ügy: Szombaton demonstrációt tartanak Budapesten
Magyar Péter, a Tisza Párt elnöke tüntetésre hívta követőit a hétvégére, a Szőlő utcai üggyel összefüggésben.
