Hírek
2018. Október 04. 18:06, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Meghosszabbították a sólyi gyermekgyilkosság gyanúsítottjának letartóztatását

További két hónappal meghosszabbította a sólyi gyermekgyilkosság gyanúsítottjának letartóztatását az ügyészi indítványnak helyt adva a bíróság - közölte a Veszprém Megyei Főügyészség csütörtökön az MTI-vel.
A közlemény szerint az ügy fiatalkorú gyanúsítottja ellen különös kegyetlenséggel, tizennegyedik életévét be nem töltött személy sérelmére elkövetett emberölés bűntette miatt folyik nyomozás.
A bírói végzés szerint a gyanúsított szabadlábra kerülése esetén tartani kellene a szökésétől, elrejtőzésétől, emellett a bizonyítás megnehezítésének, meghiúsításának megakadályozása érdekében is szükségesnek ítélte a bíróság a letartóztatás ismételt meghosszabbítását - közölte az ügyészség.
A rendőrség korábbi tájékoztatása szerint a nyolcéves sólyi kislány eltűnéséről májusban édesapja tett bejelentést, a holttestet másnap hajnalban találták meg a szomszédos Királyszentistván közelében. A gyilkossággal gyanúsított 16 éves hajmáskéri fiatalt még aznap elfogta a rendőrség, és miután beismerő vallomást tett, a bíróság elrendelte a letartóztatását.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 17. 08:44, vasárnap | Belföld
Búcsúzik a forróság: vasárnap országszerte felfrissül az idő
Napközben azonban már nemcsak nyugatra, hanem az egész országba megérkezik a várva várt felfrissülés.
2025. Augusztus 17. 08:42, vasárnap | Belföld
Orbán szerint Putyin és Trump találkozója után biztonságosabb lett a világ
A világ ma biztonságosabb hely, mint tegnap volt - írta Orbán Viktor miniszterelnök a Facebook-oldalán szombaton.
2025. Augusztus 16. 09:04, szombat | Belföld
Keleti Pályaudvar - Késnek a vonatok
Biztosítóberendezési hiba lassítja a vonatok fogadását és indulását a budapesti Keleti pályaudvarnál - közölte a Mávinform péntek délután a honlapján.