Városlista
2025. szeptember 10, szerda - Nikolett, Hunor

Hírek

2016. Szeptember 21. 10:59, szerda | Belföld
Forrás: mti

Meghalt a kaposvári emberölés feltételezett elkövetője

Meghalt a kaposvári emberölés feltételezett elkövetője

Meghalt a keddi kaposvári emberölés feltételezett elkövetője - tájékoztatta a Somogy Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI-t szerdán.

Méhes Dóra beszámolt arról, hogy a rendőrök szerdán reggel megtalálták a férfi holttestét, halálának körülményeit vizsgálják.

Felidézte: kedden késő este egy kaposvári családi házban holtan találtak egy nőt, aki családon belüli erőszak áldozatává vált, azóta keresték a gyilkosát.

A szóvivő a nyomozás érdekeire hivatkozva több részletet nem közölt, az MTI úgy értesült, hogy a férfi a volt párját ölte meg.

A Sonline hírportál információi szerint a férfi leszúrta a nőt, a kutyáját, és megsebesítette a nővel közös gyermekét, vélhetően akkor, amikor a fiú az anyja védelmére kelt.

A férfi ezután valószínűleg öngyilkos lett.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 10. 07:35, szerda | Belföld

Ennyit nőttek az árak a KSH szerint

2025. augusztusban a fogyasztói árak átlagosan 4,3 százalékkal haladták meg az egy évvel korábbiakat. Júliushoz viszonyítva átlagosan nem változtak az árak - jelentette kedden a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).

2025. Szeptember 10. 07:34, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Magyarország hosszú távú földgázvásárlási szerződést írt alá a Shell-lel

Magyarország hosszú távú földgázvásárlási szerződést ír alá a Shell energiaipari konszernnel, ami a már meglévő energiaforrások megőrzése mellett lehetővé fogja tenni újak bevonását is hazánk ellátásába

2025. Szeptember 10. 07:31, szerda | Belföld

Böröndi Gábor: Magyarországon zajlik a legösszetettebb katonai művelet, az Adaptive Hussars 2025

A NATO-tagállamok közül jelenleg Magyarországon zajlik a legnagyobb és legösszetettebb katonai művelet, az Adaptive Hussars 2025 (ADHU25) - mondta a Honvéd Vezérkar főnöke a Bács-Kiskun vármegyei Fajszon kedden.

2025. Szeptember 10. 07:00, szerda | Belföld

Rekordszámú e-rollerbaleset a nyári hónapokban – minden ötödik gyermek fejsérüléssel került a Bethesda Gyermekkórházba

A Bethesda Gyermekkórházban idén március és szeptember között 202 gyermeket kellett ellátni elektromos rollerrel összefüggő baleset miatt.