Hírek
2018. Január 29. 13:32, hétfő |
Belföld
Forrás: police.hu
Megelőzte, majd leszorította az útról és ütött
Garázdaság miatt felelhet az a férfi, aki megütött egy másik autóst szombaton Kőszeg közelében, miután összevitatkozott vele.
Egy forgalmi szituációból adódó félreértés előzte meg azt az incidenst, amely Kőszeg térségében történt január 27-én. Egy személykocsival közlekedő 32 éves kőszegi férfi a 87-es számú főút és a Csepregi út kereszteződését követően megelőzte, majd megállásra kényszerítette egy Seat sofőrjét. Ezt követően kiszállt a gépkocsiból és szóváltást követően a lehúzott ablakon keresztül arcon ütötte a jármű vezetőjét, majd elhajtott. Munkatársaink Sz. Istvánt Kőszeg belterületén elfogták és előállították. Vele szemben garázdaság vétség elkövetésének megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárás indult.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között
Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.
2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld
Koncz Zsófia: közös ügyünk, hogy a magyar családok erősek legyenek a jövőben is
2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld
MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe
A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van
2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld
NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan
Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan
