Hírek
2023. Május 10. 06:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Meddig erősödhet tovább a forint?
Erősödött a forint árfolyama kedden kora este a főbb devizákkal szemben a reggeli jegyzésekhez képest a bankközi devizapiacon.
Az euró árfolyama a reggel 7 órai 372,26 forintról 371,13 forintra gyengült röviddel 18.30 óra előtt, napközben 370,54 és 372,72 forint között mozgott.
A svájci frank jegyzése a reggeli 380,82 forintról 380,12 forintra csökkent, a dolláré pedig 338,65 forintról 338,62 forintra süllyedt.
Az euró a reggeli 1,0987 dollárról 1,0958 dollárra gyengült kora estére.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 09. 10:00, kedd | Belföld
Székesfehérvári kollégium - Megkezdődött a vizsgálat a kollégiumból kizuhant fiú ügyében
Megkezdődött a vizsgálat a székesfehérvári kollégiumból kizuhant középiskolás fiú ügyében - közölte a Székesfehérvári Tankerületi Központ igazgatója az MTI-vel hétfőn.
2026. Június 09. 07:11, kedd | Belföld
OGY - A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről tárgyal a parlament
A Szuverenitásvédelmi Hivatal megszüntetéséről és a gyűlöletkeltésre alkalmas politikai reklámok visszaszorításáról tárgyal az Országgyűlés kedden, e heti kétnapos ülésének második napján.
2026. Június 08. 14:00, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon
A Tisza Párt kormánya alatt nem lesznek illegális migránsok Magyarországon és \"aki mást állít, az hazudik és becsapja a saját szavazóit is\" - közölte Magyar Péter miniszterelnök vasárnap a Facebook-oldalán.
2026. Június 08. 09:00, hétfő | Belföld
A miniszterelnök és az oktatási miniszter is köszöntötte a pedagógusokat
A pedagógusokat köszöntötte Magyar Péter miniszterelnök és Lannert Judit oktatási és gyermekügyi miniszter vasárnap.
