Hírek
2018. Május 31. 10:46, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti - MTI Fotó: Lendvai Péter
Lezuhant egy kisrepülőgép Pogánynál, ketten meghaltak
Lezuhant egy kisrepülőgép a pécs-pogányi repülőtér közelében, ketten meghaltak - közölte a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság csütörtökön a police.hu oldalon.
Azt írták: a repülőtértől pár száz méterre Szalánta irányába eddig ismeretlen okból és körülmények között lezuhant egy kisrepülőgép.
A légi jármű kigyulladt, az azon utazó két ember meghalt.
Az 58-as főút Pogány és Szalánta közötti szakaszát teljes szélességében lezárták.
Popovics Dejan, a megyei rendőr-főkapitányság szóvivője az MTI kérdésére elmondta: a repülőgépen ketten utaztak, a gép pontos típusának meghatározása folyamatban van, a tűzoltók jeleneg is dolgoznak a roncsok oltásán.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 11:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: Sulyok Tamás nem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az üldözött civilek mellett
Sulyok Tamás egyszer sem állt ki a bántalmazott gyerekek vagy az orbáni hatalom által üldözött civilek és a jogállam mellett, de a saját pozíciója miatt minden nap külföldön panaszkodik
2026. Június 11. 08:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: rendkívüli forrásokat kapnak a kórházak a klímaberendezések javítására
2026. Június 11. 07:27, csütörtök | Belföld
Kapitány István: júniusban 500 milliárd forintos keretben megnyílnak az energetikai uniós pályázatok
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
