Városlista
2026. január 16, péntek - Gusztáv

Hírek

2022. Június 24. 17:10, péntek | Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu

Letartóztatták a nőt, aki miatt meghalt a kisbabája

Letartóztatták a nőt, aki miatt meghalt a kisbabája

A baranyai nyomozók emberölés elkövetésével gyanúsítják a 31 éves horvát nőt.

A horvát állampolgárságú nő június 15-én délután Márfa szőlőhegyen megszülte a gyermekét, majd magára hagyta. A kiterjedt kutatás során a rendőrök megtalálták az életben lévő újszülöttet, azonban minden orvosi erőfeszítés ellenére a gyermek a kórházban meghalt.

A rendőrök a 31 éves nőt június 23-án Beremend Közúti Határátkelőhelyen elfogták, majd előállították a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki. Őrizetbe vételét követően kezdeményezték letartóztatását, amelyet a bíróság pénteken elrendelt.

A nő ellen emberölés miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 16. 07:08, péntek | Belföld

Takács Péter: a kormány 1160 mentőautót cserélt le az elmúlt években

A kormány 1160 ügyeleti és mentési feladatot ellátó mentőautót cserélt le az elmúlt években

2026. Január 16. 07:07, péntek | Belföld

Vasárnapig enyhül az időjárás, utána ismét hűlni fog a levegő

Enyhül az időjárás, sokfelé azonban ködre, helyenként minimális ónos esőre lehet számítani, vasárnap újra hidegebb lesz - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság szóvivője csütörtöki közleményében.

2026. Január 15. 07:28, csütörtök | Belföld

Szijjártó Péter minden eddiginél durvább választási beavatkozástól tart Brüsszel részéről

A frissen kiszivárgott iratok is tanúsítják, hogy Brüsszelből minden egyes magyarországi választásba beavatkoznak, most pedig minden eddiginél durvább beavatkozás várható