Hírek
2019. Március 06. 18:05, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay
Legyenek fokozottan körültekintőek a magyarok Londonban
A Külgazdasági és Külügyminisztérium (KKM) fokozott körültekintést kér a Londonban tartózkodó magyaroktól.
A KKM szerdai, MTI-hez eljuttatott közleményében azt írta: a Londoni Rendőrség Terrorelhárítási Parancsnokságának bejelentése szerint kedden három kisméretű robbanószerkezetet találtak két repülőtéren, a Heathrow és a London City repülőtéren, valamint a Waterloo vasútállomáson.
Az A4-es borítékba rejtett bombákat a tűzszerészek hatástalanították, az ügyben nyomoznak - tették hozzá.
A közleményben a külügyi tárca azt kéri a Londonban tartózkodó magyar állampolgároktól, hogy jelentsenek minden gyanús csomagot a hatóságoknak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 25. 05:00, szombat | Belföld
Meteorológia: megdőlt a hajnali hidegrekord szombaton
Az előzetes adatok alapján szombat hajnalban megdőlt az országos hajnali hidegrekord, a Borsod-Abaúj-Zemplén vármegyei Lénárddarócon 4,6 Celsius-fokig süllyedt a hőmérséklet
2026. Július 24. 10:00, péntek | Belföld
Feljelentést tesz az Eximbank ügyletei miatt a gazdasági minisztérium
Az Eximbank tevékenységét érintő négy ügyben tesz feljelentést ismeretlen tettes ellen a Gazdasági és Energetikai Minisztérium, az ügyletek értéke összesen meghaladja 1000 milliárd forintot
2026. Július 24. 07:13, péntek | Belföld
Forsthoffer Ágnes az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes megbeszélést Sulyok Tamással
Az elnöki feladatok folytatásáról tartott személyes találkozót Sulyok Tamás volt köztársasági elnökkel a Sándor-palotában Forsthoffer Ágnes - közölte az ideiglenes államfő a Facebook-oldalán csütörtök este.
