Hírek
2016. December 19. 09:36, hétfő |
Belföld
Forrás: mti
Kokainnal a gyomrában érkezett egy nő a ferihegyi reptérre
Mintegy 13 millió forint értékű kokainnal a gyomrában próbált meg bejutni az országba egy venezuelai nő, akit a NAV pénzügyőrei feltartóztattak a Liszt Ferenc-repülőtéren - közölte a NAV hétfőn az MTI-vel.
A közlemény szerint a budapesti repülőtérre egy Zürichen keresztül Sao Paulóból érkező venezuelai állampolgárt ellenőriztek a pénzügyőrök. Az utas a zöldfolyosón jelentkezett belépésre, azaz nem jelentett be semmilyen árut vámkezelésre, de az átvizsgálás során izzadt és remegett, így a pénzügyőrök feltételezték, hogy "kábítószernyelővel" van dolguk. A NAV munkatársai CT-vizsgálatra vitték, így derült ki, hogy a gyomrában 76 kapszulában 673 gramm kokain volt.
A 26 éves nő ellen kábítószer birtoklása bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt tettek feljelentést - áll a közleményben.
Fotó: illusztráció
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 10. 16:00, kedd | Belföld
Orbán Viktor a gazdaszervezetek és a fuvarozók képviselőivel egyeztetett
2026. Március 10. 13:00, kedd | Belföld
Szijjártó Péter: ismét bekérették a magyar nagykövetet az ukrán külügyminisztériumba
2026. Március 10. 07:28, kedd | Belföld
Orbán Viktor: a benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány
A benzin és a gázolaj esetében is védett árat vezet be a kormány, az intézkedés éjféltől lép életbe - jelentette be Orbán Viktor hétfőn a Facebookon.
2026. Március 09. 15:00, hétfő | Belföld
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli
Ukrajna a Magyarországon feltartóztatott készpénz- és nemesfémszállítmánya visszaszolgáltatását követeli - közölte vasárnap Andrij Szibiha ukrán külügyminiszter az X-en.
