Városlista
2025. június 13, péntek - Antal, Anett

Hírek

2018. Június 19. 07:23, kedd | Külföld
Forrás: mti - fotóillusztráció:pixabay

Kigyulladt a szaúdi válogatottat szállító repülőgép

Kigyulladt a szaúdi válogatottat szállító repülőgép

Kigyulladt, de biztonságosan landolt az a repülőgép, amely az oroszországi labdarúgó-világbajnokságon szereplő szaúd-arábiai válogatottat szállította hétfőn.

A közel-keleti ország labdarúgó-szövetségének közleménye szerint a lángok akkor csaptak fel a motortérből, amikor az orosz légitársaság által üzemeltetett 12 éves Airbus landolni készült Rosztovban.

"Mindenkit megnyugtatunk: küldöttségünk minden tagja biztonságban van a motor kisebb műszaki hibáját követően" - áll a szövetség honlapján. Az eset során senki nem sérült meg.

Szaúd-Arábia a világbajnokság csütörtöki nyitómérkőzésén 5-0-ra kikapott Moszkvában a házigazda Oroszországtól, szerdán pedig Uruguay ellen lépnek pályára Rosztovban.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Június 13. 06:33, péntek | Külföld

Izrael megtámadta Iránt, célja Teherán nukleáris fegyverkezésének leállítása

Izrael légicsapásokat mért Iránra péntek hajnalban, hogy megakadályozza Teherán nukleáris fegyverkezését.

2025. Június 12. 07:32, csütörtök | Külföld

A Pentagon rekordszintre növelné az Egyesült Államok védelmi költségvetését a következő pénzügyi évre

A Pentagon csaknem nyolcadával, rekordszintre növelné az Egyesült Államok védelmi költségvetését az októberben kezdődő 2026-os pénzügyi évre.

2025. Június 12. 07:28, csütörtök | Külföld

Parajd - Törékeny egyensúlyt tapasztaltak a szakértők

2025. Június 11. 07:04, szerda | Külföld

Donald Trump: a katonaság addig marad Los Angelesben, amíg veszély áll fenn

A katonaság addig marad Los Angelesben, amíg veszély áll fenn – közölte Donald Trump kedden.