Hírek
2012. Február 09. 13:37, csütörtök |
Bulvár
Forrás: Story Online
Kiderült, ki lesz Csillag születik zsűrijében

Korábban csak annyit lehetett tudni, hogy Hernádi Judit maradhat a korábbi zsűriből. Most már teljes az új zsűri listája is.
Csaknem teljesen lecserélték a Csillag születik zsűrijét. Egyedül Hernádi Judit maradt, Oroszlán Szonja, Szirtes Tamás és Fáy Miklós távozik a produkcióból. Kolosy Péter programigazgató szerint szükség volt némi vérfrissítésre a produkció érdekében,bármennyire is jó volt a korábbi zsűri.
Az új tagok Hernádi Judit mellett, Pokorny Lia, Hajós András, és Puzsér Róbert filmkritikus, a RadioCafé és a PontFm korábbi műsorvezetője.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 16. 07:45, csütörtök | Bulvár
November 20-án kerül a mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm
November 20-tól kerül a magyar mozikba a Sárkányok Kabul felett című magyar háborús akciófilm, amely magyar katonák személyes visszaemlékezései alapján dolgozza fel a 2021-es Sámán nevű katonai hadműveletet.
2025. Október 16. 07:41, csütörtök | Bulvár
A Colosseum új igazgatója gladiátorjátékokat és popkoncertet ígér az amfiteátrumban
Kinyitná a Colosseumot a kulturális rendezvények és a város lakói előtt az ókori amfiteátrum új igazgatója, Simone Quilici, aki gladiátorjátékokat és popkoncertet is ígért a La Repubblicának adott szerdai interjúban.
2025. Október 14. 07:19, kedd | Bulvár
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez
Magyarország elsők között csatlakozik Európa legnagyobb szuperszámítógépéhez az AI Factory Antenna program keretében - közölte a Magyar Kutatási Hálózat az MTI-vel hétfőn.
2025. Október 11. 06:00, szombat | Bulvár
Október 16-án kerül a magyar mozikba Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató zenés portréfilm
Október 16-án kerül a magyar mozikba a Kovács Ákos énekes-dalszerző pályáját bemutató Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilm, amely bemutatja a zenész sikereit, személyes küzdelmeit is.