Városlista
2026. február 10, kedd - Elvira

Hírek

2017. Június 18. 09:13, vasárnap | Belföld
Forrás: mti - fotók: police.hu

Ketten meghaltak és hárman megsérültek egy balesetben a 44-esen

Ketten meghaltak és hárman megsérültek egy balesetben a 44-esen

Ketten meghaltak és hárman megsérültek egy szombat éjszaka történt balesetben a 44-es főúton, Kecskemét és Lakitelek között - közölte a Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője az MTI-vel.

Árvai Edina tájékoztatása szerint a főút 17-es kilométerénél 23 óra után néhány perccel, eddig tisztázatlan okból két személyautó ütközött össze.

A balesetben az elsődleges információk alapján mindkét jármű vezetője a helyszínen belehalt sérüléseibe. Rajtuk kívül további három sérültje is van a karambolnak - tette hozzá a szóvivő.

Jelezte: a rendőrök az érintett útszakaszt teljes szélességében lezárták, a forgalmat a 44-es főút 9-es és 27-es kilométerénél Szentkirály felé terelik.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 10. 07:25, kedd | Belföld

Orbán Balázs: az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között

Orbán Balázs szerint az európai politikában jelentős különbség alakult ki a politikai elit és a hétköznapi emberek elképzelései között.

2026. Február 09. 12:00, hétfő | Belföld

MNB: a bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődött a tartalékok szerepe

A bizonytalan világgazdasági környezetben felértékelődnek a stabilitást erősítő tényezők, így a tartalékok szintje is, amely Magyarországon történelmi csúcson, 56 milliárd euró fölött van

2026. Február 09. 10:00, hétfő | Belföld

NGM: nincs megállapodás az Alibabával Magyarország-pótdíjról - a fogyasztók megtévesztése elfogadhatatlan

Nincs és nem is volt semmilyen megállapodás a magyar állam és az Alibaba között \"Magyarország-pótdíj\" felszámításáról, a fogyasztók félrevezetésére alkalmas gyakorlat pedig elfogadhatatlan