Hírek
2023. Május 05. 07:35, péntek |
Belföld
Forrás: Police.hu
Ketten meghaltak egy balesetben Berhida és Pétfürdő között

Ketten meghaltak egy balesetben csütörtök délután Berhida és Pétfürdő között - közölte a Veszprém Vármegyei Rendőr-főkapitányság.
A tájékoztatás szerint két személyautó ütközött délután négy óra után a 7207-es úton Berhida és Pétfürdő között, egy kanyarban.
A két sofőr - egy 39 éves papkeszi és egy 43 éves várpalotai férfi - a helyszínen meghalt, míg egy 21 éves várandós nőt a mentők kórházba vittek - tette hozzá.
A helyszíni szemle és a műszaki mentés idejére a rendőrség lezárta a Berhida és Pétfürdő közti útszakaszt, a forgalmat Ősi és Várpalota felé terelik.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 09. 12:18, szerda | Belföld
Hubai Imre: az éves öntözési igény többletvíz formájában be van tárazva a tájban
A Vizet a tájba program révén jelenleg 178 millió köbméter többletvíz áll rendelkezésre öntözésre, ami nagyjából megfelel Magyarország éves öntözési vízigényének
2025. Július 09. 07:13, szerda | Belföld
Nagy Bálint: újranyithat a Hévízi Tófürdő fürdőháza, készül a létesítmény hosszú távú fejlesztési koncepciója
A kormány 381 millió forint támogatást biztosít a Hévízi Tófürdő nemrég bezárt, tavi fürdőépületének rövidtávú helyreállítására
2025. Július 08. 16:39, kedd | Belföld
NGM: júniusban ismét többlettel zárt a költségvetés, a kormány változatlanul elkötelezett a költségvetési stabilitás megőrzése é
Magyarország pénzügyei rendezettek, a szigorú költségvetési fegyelem fenntartása változatlanul a kormány kiemelt prioritása
2025. Július 08. 12:44, kedd | Belföld
E.ON: több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás
Több mint 150 ezer ügyfélnél már helyreállt az áramszolgáltatás a hétfő délutáni vihar után az E.ON Hungária Csoport működési területén – közölte a cég kedden az MTI-vel.