Hírek
2019. Január 19. 11:40, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Két kisbusz ütközött össze a 21-es főúton

Két kisbusz ütközött össze Nógrád megyében a 21-es főúton a sámsonházai elágazó közelében pénteken este, a balesetben négyen könnyebben megsérültek, a szakaszon útlezárás van érvényben
- közölte az MTI-vel a Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság szóvivője. Dankóné Nagy Éva elmondta az útszakaszon a helyszínelés és a műszaki mentés idejére lezárták az utat, a rendőrök Mátraszőlős és Tar, illetve Pásztó felé terelték a forgalmat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Augusztus 25. 07:50, hétfő | Belföld
HM: külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon
Külföldi katonai konvoj halad át Magyarországon a Röszke-Hegyeshalom útvonalon – közölte a Honvédelmi Minisztérium (HM) vasárnap az MTI-vel.
2025. Augusztus 25. 07:48, hétfő | Belföld
A hét elején melegedés kezdődik és visszatér a kánikula
A hét elején melegedés kezdődik és csütörtökre visszatér a kánikula: mindenhol 30 Celsius-fok felett alakulnak a csúcshőmérsékletek, csapadék nem várható.
2025. Augusztus 25. 07:47, hétfő | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország határozottan visszautasítja az ukrán elnök fenyegetőzését
A magyar kormány határozottan visszautasítja Volodimir Zelenszkij ukrán elnök fenyegetőzését, és arra szólítja fel a szomszédos országot, hogy hagyjon fel hazánk energiabiztonságának kockáztatásával
2025. Augusztus 24. 10:02, vasárnap | Belföld
Ingyenes koncertsorozattal ünnepli a Hatoslottó megújulását a Szerencsejáték Zrt.
Több mint 80 állomásos ingyenes koncertsorozatot szervez országszerte a Szerencsejáték Zrt. 2025 szeptemberétől a Hatoslottó megújulásának apropóján - tájékoztatta a nemzeti lottótársaság pénteken az MTI-t.