Hírek
2019. Október 06. 05:00, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti
Két ember meghalt egy balesetben Mosonmagyaróvár közelében
Fának csapódott egy személyautó szombat délután a Mosonmagyaróvárt Máriakálnokkal összekötő úton, a balesetben két ember meghalt - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A tájékoztatás szerint a baleset eddig tisztázatlan körülmények között történt az 1406-os úton. A személyautó Mosonmagyaróvár felé haladt.
Az autóban utazó két ember a helyszínen életét vesztette.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:43, szerda | Belföld
Lázár János: A MÁV-nak nincs saját forrása a nagy pályaudvarok felújítására
A következő időszakban ezer kilométer vasúti pálya felújítása kezdődhet el, az ehhez szükséges forrás maradéktalanul rendelkezésre áll
2025. December 03. 07:42, szerda | Belföld
Rétvári Bence: jövő februárban érkezik a fegyverpénz
Jövő februárban érkezik a fegyverpénz, hathavi juttatást kap minden hivatásos rendvédelmi dolgozó - közölte kedden közösségi oldalán a Belügyminisztérium parlamenti államtitkára.
2025. December 03. 07:41, szerda | Belföld
Átfogó kampányt indít a Fidesz a Tisza Párt állítólagos megszorító csomagjáról
\"Átfogó kampányt indítunk a Tisza Párt baloldali megszorító csomagjáról\" - jelentette be a Fidesz parlamenti frakcióvezetője kedden a Facebook-oldalán.
2025. December 02. 07:12, kedd | Belföld
ÉKM: a főutakon emelkednek a díjak a kamionok számára
Magyarország kormánya átfogó intézkedéscsomagot fogadott el, amelynek célja a teherforgalom visszaterelése a gyorsforgalmi úthálózatra.
