Hírek
2016. Június 15. 07:41, szerda |
Belföld
Forrás: mti/fotó:police.hu
Jó pár ittas és drogos sofőrt kaptak el a hétvégén
Csaknem negyvenezer járművezetőt ellenőriztek a rendőrök a hétvégén az ittas vagy bódult állapotban lévő sofőrök kiszűrésére megtartott országos akció keretében, több mint háromszáz ember ellen eljárást indítottak
- közölte az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata kedden a police.hu honlapon. A Tispol Drugs & Alcohol elnevezésű akció a Tispol- (Európai Közlekedésrendészeti Szervek Hálózata) tagállamok európai szintű, összehangolt közúti ellenőrzése - írták.
Hozzátették: az akció ideje alatt, péntektől vasárnapig csaknem 40 ezer járművezetőt ellenőrzött a hatóság, 307 sofőr ellen indítottak eljárást ittas vagy bódult állapotban történt járművezetés gyanúja miatt. Az ellenőrzés során hét olyan embert fogtak el, aki körözés hatálya alatt állt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 08:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: rendkívüli forrásokat kapnak a kórházak a klímaberendezések javítására
2026. Június 11. 07:27, csütörtök | Belföld
Kapitány István: júniusban 500 milliárd forintos keretben megnyílnak az energetikai uniós pályázatok
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld
Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni
Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.
