Hírek
2012. Március 25. 14:11, vasárnap |
Sport
Forrás: mno.hu / MTI
Újabb Sidi-győzelem

Sidi Péter nyerte szombaton, 1171 körös teljesítménnyel a szabadpuska 3x40-es összetett versenyszámát a sportlövők Kuvait GP-jén.
A szám világ- és Európa-bajnoka által az MTI-hez eljuttatott közlemény szerint második az india Gagan Narang lett tetemes, 6 körös lemaradással, míg a harmadik 9 kör hátránnyal a szerbek vb-bronzérmese, Nemanja Mirosavljev lett.
Sidi ezzel a második győzelmét aratta Kuvaitban a korábbi légpuskában szerzett aranyérme mellé.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 10. 07:29, szerda | Sport
Magyar-portugál - Egygólos vereség Rossi születésnapján
A magyar labdarúgó-válogatott kedden 3-2-re kikapott Portugáliától a Puskás Arénában a világbajnoki selejtezősorozat második fordulójában, így a csoport harmadik helyére csúszott vissza.
2025. Szeptember 09. 07:26, kedd | Sport
Magyar-portugál - Rossi: a világ egyik legerősebb csapata lesz az ellenfelünk
Marco Rossi szövetségi kapitány ugyan a világ egyik legerősebb csapatának tartja a portugált, ennek ellenére bízik abban, hogy a magyar labdarúgó-válogatott jó eredményt érhet el a keddi világbajnoki selejtezőmérkőzésen.
2025. Szeptember 08. 07:15, hétfő | Sport
Olasz Nagydíj - Verstappen sima győzelmet aratott
A címvédő és négyszeres világbajnok Max Verstappen, a Red Bull versenyzője nyerte a Forma-1-es Olasz Nagydíjat.
2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Sport
Női kézilabda BL - Dortmundi győzelemmel rajtolt a Győr
A címvédő Győri Audi ETO győzelemmel kezdte meg szereplését a női kézilabda Bajnokok Ligája csoportkörében, miután az első fordulóban, vasárnap 43-30-ra nyert Szikora Melinda együttese, a Borussia Dortmund vendégeként