Hírek
2017. Augusztus 02. 07:20, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Iggy Azalea lép fel Rita Ora helyett a Szigeten
A szigetes koncertjét hirtelen lemondó Rita Ora helyett Iggy Azalea jön a fesztiválra - közölte a Sziget Sajtóiroda kedden az MTI-vel.
Azt írták: az ausztrál rapper-énekesnő lép fel augusztus 12-én a Sziget nagyszínpadán Rita Ora helyett.
Közölték: Iggy Azalea a Work, a Change Your Life vagy a My Word című dalokkal lett igazán ismert, a Black Widow című számban pedig Rita Orával énekelt duettet, ez utóbbi dal a Billboard Hot 100-as listájának 3. helyére ért el.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 11. 08:00, csütörtök | Belföld
Magyar Péter: rendkívüli forrásokat kapnak a kórházak a klímaberendezések javítására
2026. Június 11. 07:27, csütörtök | Belföld
Kapitány István: júniusban 500 milliárd forintos keretben megnyílnak az energetikai uniós pályázatok
2026. Június 10. 15:00, szerda | Belföld
Elemzők: meglepetést hozott a májusi inflációs adat
Meglepetéssel fogadták az MTI-nek nyilatkozó elemzők az infláció májusi lefékeződését a várt gyorsulás helyett.
2026. Június 10. 14:00, szerda | Belföld
Karácsony Gergely: jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni
Jelenlegi tudásunk szerint a Fővárosi Önkormányzat a jövő héten fizetésképtelenné fog válni - mondta a főpolgármester egy szakmai fórumon, kedden Budapesten.
