Hírek
2018. Január 05. 15:55, péntek |
Bulvár
Forrás: infovárosok
Hoppá! Szélhámosnak állt a hősként ünnepelt magyar színész!

Nyáron egy ország ünnepelte Bács Pétert, aki ma este az RTLII napi sorozatában bukkan fel: a Határ úti hősként emlegetett színész az Oltári csajokban kapott szerepet.
Péter neve sokak számára lehet ismerős, hiszen tavaly júniusban hatalmas bátorságról tett tanúbizonyságot, amikor saját testi épségét kockáztatva két támadótól védte női utastársait egy buszon. Bár az incidens verekedésbe torkollott, Péter küzdősportos múltjának köszönhetően pár zúzódással megúszta, és hősként került be a köztudatba.
A talpig becsületes színész most nem megmentőt, hanem szélhámost alakít majd. Egy Tomi nevű szoknyavadászt, aki hazugságok révén próbálja meg behálózni Hajnalt. Ám János nem nézi jó szemmel, ahogy a titokzatos hódító átveri szerelmét. Vajon a közbelépésnek hála meghiúsul Tomi terve, vagy sikerül elcsábítania a lányt? Az Oltári csajok mai epizódjából többek között erre is fény derül.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 13. 09:25, szombat | Bulvár
Nemes Jeles László Árva című filmjét nevezi az Oscar-versenybe Magyarország
Nemes Jeles László legújabb alkotása, az Árva képviseli Magyarországot jövőre a legjobb nemzetközi filmért járó Oscar-díjért folyó versenyben - közölte a Nemzeti Filmintézet pénteken az MTI-vel.
2025. Szeptember 11. 07:22, csütörtök | Bulvár
Freddie Mercurynak szentel kiállítást jövőre a Magyar Zene Háza
A Queen egykori legendás énekesének, Freddie Mercurynak szenteli jövő tavasszal megnyíló új időszaki kiállítását a Magyar Zene Háza.
2025. Szeptember 10. 07:42, szerda | Bulvár
Hamarosan a mozikban az Ákos portréfilm
Október 16-án mutatják be a hazai mozik Kovács Ákos énekes-dalszerző életéről szóló Ember maradj - Az Ákos-sztori. Eddig. című zenés portréfilmet.
2025. Szeptember 08. 07:14, hétfő | Bulvár
Enyedi Ildikó örül annak, hogy a velencei közönség ráérzett filmje humorára
Lírai alkotásról van szó, de a velencei bemutatókon a közönség értékelte a film humorát, ami azt jelenti, hogy megértette a legmélyét