Hírek
2018. Március 28. 07:30, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Holttestet találtak a tűzoltók egy égő házban Nagykanizsán

Holttestet találtak egy égő házban a tűzoltók Nagykanizsán az Arany János utcában - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság (OKF) az MTI-vel szerdára virradóra.
A közlemény szerint egy kigyulladt, kisméretű lakóházhoz riasztották a város hivatásos tűzoltóit, akik az oltás során egy holttestet találtak a mintegy huszonöt négyzetméteres épületben.
A lángokat az egységek elfojtották, és a helyszínre indult a katasztrófavédelmi műveleti szolgálat is - közölte az OKF.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 12. 07:32, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Brüsszel foghatja a fejét, miközben az amerikaiak és a kínaiak megállapodtak egymással
Magyarország számára jó hír az amerikai-kínai kereskedelmi megállapodás véglegesítése, Brüsszel viszont foghatja a fejét - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán a Facebookon.
2025. Június 12. 07:31, csütörtök | Belföld
Polt Pétert választották az Alkotmánybíróság elnökévé
Polt Pétert választotta az Alkotmánybíróság (Ab) elnökévé szerdán az Országgyűlés, új legfőbb ügyésznek pedig Nagy Gábor Bálintot választották meg.