Hírek
2011. Szeptember 06. 07:21, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Hét forinttal ugrik meg a benzin ára

Hét forinttal nő a benzin ára, öt forinttal a gázolajé a hazai töltőállomásokon szerdától – erősítették meg a holtankoljak.hu értesülését piaci forrásokból.
Így a benzin átlagos ára 385 forintra nő, de a legdrágább töltőállomásokon újra bőven átlépi a 400 forintot. A gázolaj átlagára 371 forint lesz, és legdrágábban várhatóan 395 forintért tankolhatjuk.
Az elmúlt két hétben nem változott a benzin és a gázolaj ára, augusztus közepén 5-5 forinttal csökkent mindkettőé. Annál inkább emelkedésnek indult a bioetanolé, mivel szeptember 1-től megemelték ezen üzemanyagfajta jövedéki adóját. Így már 300 forint az E85 átlagára is.
Autógázt átlagosan 217 forintért tankolhatunk a hazai töltőállomásokon. Idén eddig 24 forinttal nőtt a benzin, és 20 forinttal a gázolaj ára.
OrientPress Hírügynökség
Kép: OrientPress Hírügynökség / archívum
Ezek érdekelhetnek még
2025. Szeptember 10. 07:35, szerda | Belföld
Ennyit nőttek az árak a KSH szerint
2025. augusztusban a fogyasztói árak átlagosan 4,3 százalékkal haladták meg az egy évvel korábbiakat. Júliushoz viszonyítva átlagosan nem változtak az árak - jelentette kedden a Központi Statisztikai Hivatal (KSH).
2025. Szeptember 10. 07:34, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország hosszú távú földgázvásárlási szerződést írt alá a Shell-lel
Magyarország hosszú távú földgázvásárlási szerződést ír alá a Shell energiaipari konszernnel, ami a már meglévő energiaforrások megőrzése mellett lehetővé fogja tenni újak bevonását is hazánk ellátásába
2025. Szeptember 10. 07:31, szerda | Belföld
Böröndi Gábor: Magyarországon zajlik a legösszetettebb katonai művelet, az Adaptive Hussars 2025
A NATO-tagállamok közül jelenleg Magyarországon zajlik a legnagyobb és legösszetettebb katonai művelet, az Adaptive Hussars 2025 (ADHU25) - mondta a Honvéd Vezérkar főnöke a Bács-Kiskun vármegyei Fajszon kedden.
2025. Szeptember 10. 07:00, szerda | Belföld
Rekordszámú e-rollerbaleset a nyári hónapokban – minden ötödik gyermek fejsérüléssel került a Bethesda Gyermekkórházba
A Bethesda Gyermekkórházban idén március és szeptember között 202 gyermeket kellett ellátni elektromos rollerrel összefüggő baleset miatt.