Hírek
2018. November 21. 18:10, szerda |
Belföld
Forrás: police.hu
Hat elfogatóparancs volt ellene
A Tolna megyei rendőrök Budapesten fogták el azt az inámpusztai férfit, aki ellen európai elfogatóparancs is volt érvényben.
A Dombóvári Rendőrkapitányság és a Tolna Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Igazgatóságának munkatársai sikeres akciót hajtottak végre november 15-én Budapesten, amikor elfogtak egy 44 éves inámpusztai férfit, akivel szemben hat elfogató parancs is volt érvényben.
A Tolna megyei rendőrök a férfivel szemben még 2017 elején rendeltek el belföldi elfogatóparancsot egy korábbi csalás elkövetése miatt. 2017 áprilisában pedig európai elfogatóparancs elrendelésére is sor került vele szemben. A 44 éves inámpusztai férfit Magyarországon más hatóságok is körözték.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 26. 11:00, vasárnap | Belföld
Orbán Anita miniszterelnök-helyettes lesz
Miniszterelnök-helyettes lesz az új kormányban Orbán Anita - jelentette be Magyar Péter leendő kormányfő Facebook-oldalán szombaton.
2026. Április 26. 10:00, vasárnap | Belföld
Kapitány István: szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, megteremtjük a piac bizalmát
Szakítunk a felelőtlenül tervezett és átláthatatlan költségvetésekkel, és megteremtjük a piac bizalmát - írta a leendő gazdasági és energetikai miniszter szombaton a Facebookon.
2026. Április 26. 08:23, vasárnap | Belföld
Meteorológia: az erős, viharos szél felkavarhatja a port
Vasárnap az erős, több helyen viharos szél felkavarhatja a port, ami a látótávolság csökkenéséhez vezethet - hívta fel a figyelmet a HungaroMet Zrt. vasárnap reggeli veszélyjelzésében.
2026. Április 26. 08:21, vasárnap | Belföld
Magyar Péter: zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
Miközben Orbán Viktor menekül a felelősségvállalás elől, a háttérben zajlik az ország elhagyásának előkészítése és a lopott vagyonok kimenekítése
