Városlista
2025. október 29, szerda - Nárcisz

Hírek

2019. Május 11. 13:32, szombat | Kék hírek
Forrás: police.hu

Három férfit szúrt meg

Három férfit szúrt meg

A Bács-Kiskun Megyei Rendőr-főkapitányság testi sértés miatt folytatott büntetőeljárást egy 65 éves bácsbokodi lakos ellen.

A nyomozás adatai szerint a férfi 2018. július 14-én 21 óra 20 perckor Bácsbokodon, egy vendéglátóhely előtt szóváltásba keveredett egy több fős társasággal, majd a nála lévő – 15 centiméter pengehosszúságú késsel – több személyt megszúrt és megvágott.

Az ügyben kirendelt igazságügyi orvosszekértő véleménye szerint a 30 éves sértett könnyű sérülést, az akkor 29 éves ismerőse súlyos sérülést szenvedett, míg az akkor 56 éves társuk életveszélyesen sérült meg. Mivel a bántalmazás módja és az elkövetés eszköze miatt a gyanúsított fiatalabb áldozatainak is életveszélyes sérülést okozhatott volna, a nyomozók életveszélyt okozó testi sértés bűntettével és annak kísérletével gyanúsítják megalapozottan a bácsbokodi férfit.

A főkapitányság Vizsgálati Osztálya a szükséges eljárási cselekményeket elvégezte, és az iratokat a napokban átadta a Bács-Kiskun Megyei Főügyészségnek.

Címkék: késelés

Ezek érdekelhetnek még

2025. Október 29. 07:31, szerda | Kék hírek

Halottak napja - A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén

A rendőrség idén is jelen lesz a temetők környékén, hogy a mindenszentek és a halottak napja méltóságteljesen, nyugalomban teljen - közölte az Országos Rendőr-főkapitányság (ORFK) Kommunikációs Szolgálata kedden a rendőrség honlapj

2025. Október 20. 08:01, hétfő | Kék hírek

Adathalász csalók próbálják megtéveszteni az MVM ügyfeleit

Az utóbbi időszakban az MVM Next ügyfelei egyre gyakrabban találkozhattak adathalász kísérletekkel, a társaság kéri ügyfeleit, hogy fokozott figyelemmel járjanak el minden gyanús megkeresés esetén.

2025. Október 19. 09:00, vasárnap | Kék hírek

NNI: online kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy nagyszabású akció keretében

Az online térben is működő nemzetközi kábítószer-terjesztő hálózatot lepleztek le egy egyedülálló akció keretében

2025. Október 13. 07:48, hétfő | Kék hírek

BRFK: milliókat csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek hazudó férfi egy kétségbeesett anyától

Mintegy 20 millió forintot csalt ki egy magát rendvédelmis vezetőnek kiadó 53 éves férfi egy kétségbeesett anyától, a bűncselekményt kihallgatáson beismerő B. Gábort letartóztatták - közölte a a Budapesti Rendőr-főkapitányság.