Hírek
2018. Május 11. 15:28, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Halálra gázolt a vonat egy embert Szentgotthárdnál
Halálra gázolt a vonat egy embert péntek délután Szentgotthárd térségében, a nyílt vasúti pályán - közölte a katasztrófavédelem az MTI-vel.
A közlemény szerint a helyszínre a körmendi hivatásos tűzoltókat riasztották, a mentőkkel közösen ők emelték ki a vonat alól a sérültet, aki azonban meghalt a balesetben.
Rázó László, a GYSEV szóvivője azt közölte: a személyvonat az ausztriai Jennersdorfról Szentgotthárdra tartott, a baleset az országhatár és Szentgotthárd között történt.
A baleset miatt egy ideig Jennersdorf és Szentgotthárd között vonatpótló autóbuszokkal vitték az utasokat, de már újraindult a vonatközlekedés.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 24. 08:09, szombat | Belföld
KSH: novemberben a bruttó átlagkereset 756 400 forint volt
2025 novemberében a teljes munkaidőben alkalmazásban állók bruttó átlagkeresete 756 400, a nettó átlagkereset 525 900 forint volt.
2026. Január 24. 08:08, szombat | Belföld
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten
Forgalomba állították a századik CAF villamost Budapesten pénteken.
2026. Január 24. 08:05, szombat | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
Megnyílt a Konfuciusz Intézet a győri Széchenyi István Egyetemen is, ami demonstrálja, hogy Európával ellentétben Magyarország ott ül az asztalnál az új világrend kialakulásánál
