Hírek
2018. Október 02. 07:28, kedd |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció:pixabay
Halálos vonatgázolás történt Mezőtúrnál
Halálra gázolt egy embert Mezőtúr és Nagylapos között hétfő este a Budapestről Lőkösházára tartó Alföld InterCity - közölte a Mávinform sajtóügyeletese az MTI-vel.
Kavalecz Imre tájékoztatása szerint az egyik vágányon váltakozva közlekedtek a vonatok, az utasokat másik szerelvényre szállították a mezőtúri hivatásos tűzoltók segítségével.
A Budapest-Szolnok-Békéscsaba-Lőkösháza vonalon 20-30 perccel meghosszabbodott emiatt az esti vonatok menetideje.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 26. 07:52, vasárnap | Belföld
Megkezdődött a téli időszámítás
Ma kezdődik a téli időszámítás, az órákat hivatalosan hajnali háromról két órára állítják át.
2025. Október 25. 08:48, szombat | Belföld
Az erős szél miatt országosan háromszáz káresethez riasztották a tűzoltókat
A Benjamin elnevezésű ciklon viharos széllel vonul át az országon, kora délutánig országosan háromszáz káresetet számoltak fel a tűzoltók - közölte az Országos Katasztrófavédelmi Főigazgatóság pénteken az MTI-vel.
2025. Október 25. 08:46, szombat | Belföld
Orbán Viktor: a budapesti békecsúcs nem került le a napirendről
Európában is pontosan tudják, hogy a békecsúcs nem került le a napirendről, az időpontja kétséges, de hogy lesz, afelől nincs kétség
