Hírek
2019. Május 26. 18:08, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Halállal végződött a temetői gázolás

Temetőben gázolt el egy idős asszonyt egy férfi, a rendőrség vádemelést javasol ellene, miután az asszony belehalt sérüléseibe - közölte a rendőrség honlapján vasárnap a Zala Megyei Rendőr-főkapitányság.
A 42 éves csurgói férfi tavaly októberben Nagykanizsán, a Tripammer Gyula utcában lévő temetőben tolatott teherautóval, és elütötte a mögötte gyalogló idős nőt. A baleset következtében a sérült januárban a kórházban meghalt.
A nagykanizsai rendőrök a sofőr ellen halálos közúti baleset gondatlan okozásának megalapozott gyanúja miatt indítottak büntetőeljárást, amelyet vádemelési javaslattal zártak le.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Június 12. 07:32, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Brüsszel foghatja a fejét, miközben az amerikaiak és a kínaiak megállapodtak egymással
Magyarország számára jó hír az amerikai-kínai kereskedelmi megállapodás véglegesítése, Brüsszel viszont foghatja a fejét - írta Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminiszter szerdán a Facebookon.
2025. Június 12. 07:31, csütörtök | Belföld
Polt Pétert választották az Alkotmánybíróság elnökévé
Polt Pétert választotta az Alkotmánybíróság (Ab) elnökévé szerdán az Országgyűlés, új legfőbb ügyésznek pedig Nagy Gábor Bálintot választották meg.